Mężczyźni...

Co do mężczyzn,niestety mój mąż dziwnie reaguje na wszystko co mogłoby zmienić coś nie tylko w moim ale i jego życiu:( Zamiast mnie wspierać robi wszystko żeby mnie zniechęcićFrown Całe szczęście,że mam oparcie w córeczce,która chce żeby jej mama też była szczęśliwa!!!SmilePozdrawiam wszystkie kobietki biorące udział w projekcie!!!

Portret użytkownika AgataSliwa
Niestety to dotyczy

Niestety to dotyczy większości mężczyzn. Pomimo młodego wieku już doskonale wiem, iż jest to "gatunek" niezwykle oporny na jakiekolwiek zmiany czy sugestie. Można jednak nauczyc się (brzydko mówiąc) manipulowania ich zachowaniem - należy nie mówic wprost o swoich propozycjach, żądaniach tylko ogólnikowo zacząc temat i starac się owego Pana nakierowac na dogodne nam rozwiązanie... On będzie zadowolony bo wpadł na genialny pomysł a tak na prawdę to my osiągniemy zamierzony cel :) Ten sposób można wykorzystac w każdej sytuacji... począwszy od problemów bardzo przyziemnych, domowych po ważne kwestie. Polecam :)

AgataSliwa, 25 marzec, 2009 - 20:52

Uczestniczki

Portret użytkownika rudziudka18
rudziudka1
Portret użytkownika aneta niedzielska
aneta nied
Portret użytkownika Martyna Wiktorowicz
Martyna Wi
Portret użytkownika cecylia.zablocka
cecylia.za
Portret użytkownika MariaKarolina
MariaKarol
Portret użytkownika Magda2
Magda2
Portret użytkownika Sylwia Walczykiewicz
Sylwia Wal
Portret użytkownika Nicka6
Nicka6
Portret użytkownika nit79
nit79
Portret użytkownika ewelina83
ewelina83
Portret użytkownika agatge
agatge
Portret użytkownika mierzwa40
mierzwa40


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!