Mężczyźni...

Co do mężczyzn,niestety mój mąż dziwnie reaguje na wszystko co mogłoby zmienić coś nie tylko w moim ale i jego życiu:( Zamiast mnie wspierać robi wszystko żeby mnie zniechęcićFrown Całe szczęście,że mam oparcie w córeczce,która chce żeby jej mama też była szczęśliwa!!!SmilePozdrawiam wszystkie kobietki biorące udział w projekcie!!!

Portret użytkownika AgataSliwa
Niestety to dotyczy

Niestety to dotyczy większości mężczyzn. Pomimo młodego wieku już doskonale wiem, iż jest to "gatunek" niezwykle oporny na jakiekolwiek zmiany czy sugestie. Można jednak nauczyc się (brzydko mówiąc) manipulowania ich zachowaniem - należy nie mówic wprost o swoich propozycjach, żądaniach tylko ogólnikowo zacząc temat i starac się owego Pana nakierowac na dogodne nam rozwiązanie... On będzie zadowolony bo wpadł na genialny pomysł a tak na prawdę to my osiągniemy zamierzony cel :) Ten sposób można wykorzystac w każdej sytuacji... począwszy od problemów bardzo przyziemnych, domowych po ważne kwestie. Polecam :)

AgataSliwa, 25 marzec, 2009 - 20:52

Uczestniczki

Portret użytkownika KarolinaW3
KarolinaW3
Portret użytkownika annamb
annamb
Portret użytkownika olcia2081
olcia2081
Portret użytkownika andziorex
andziorex
Portret użytkownika Anna Sitarska
Anna Sitar
Portret użytkownika nightcore66
nightcore6
Portret użytkownika justi
justi
Portret użytkownika Trzpiotka
Trzpiotka
Portret użytkownika laetitia
laetitia
Portret użytkownika lateque
lateque
Portret użytkownika aleksandra.mokrzycka
aleksandra
Portret użytkownika Linka
Linka


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!