Mężczyźni...

Co do mężczyzn,niestety mój mąż dziwnie reaguje na wszystko co mogłoby zmienić coś nie tylko w moim ale i jego życiu:( Zamiast mnie wspierać robi wszystko żeby mnie zniechęcićFrown Całe szczęście,że mam oparcie w córeczce,która chce żeby jej mama też była szczęśliwa!!!SmilePozdrawiam wszystkie kobietki biorące udział w projekcie!!!

Portret użytkownika AgataSliwa
Niestety to dotyczy

Niestety to dotyczy większości mężczyzn. Pomimo młodego wieku już doskonale wiem, iż jest to "gatunek" niezwykle oporny na jakiekolwiek zmiany czy sugestie. Można jednak nauczyc się (brzydko mówiąc) manipulowania ich zachowaniem - należy nie mówic wprost o swoich propozycjach, żądaniach tylko ogólnikowo zacząc temat i starac się owego Pana nakierowac na dogodne nam rozwiązanie... On będzie zadowolony bo wpadł na genialny pomysł a tak na prawdę to my osiągniemy zamierzony cel :) Ten sposób można wykorzystac w każdej sytuacji... począwszy od problemów bardzo przyziemnych, domowych po ważne kwestie. Polecam :)

AgataSliwa, 25 marzec, 2009 - 19:52

Uczestniczki

Portret użytkownika e.cichos
e.cichos
Portret użytkownika madziaw87
madziaw87
Portret użytkownika marzenies
marzenies
Portret użytkownika Bambi
Bambi
Portret użytkownika Jurata88
Jurata88
Portret użytkownika Emiljanka
Emiljanka
Portret użytkownika katarzynatworek
katarzynat
Portret użytkownika Angela339
Angela339
Portret użytkownika Marta Pluta
Marta Plut
Portret użytkownika aleksandrademetrion
aleksandra
Portret użytkownika marianlov
marianlov
Portret użytkownika kepab
kepab


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!