Mężczyźni...

Co do mężczyzn,niestety mój mąż dziwnie reaguje na wszystko co mogłoby zmienić coś nie tylko w moim ale i jego życiu:( Zamiast mnie wspierać robi wszystko żeby mnie zniechęcićFrown Całe szczęście,że mam oparcie w córeczce,która chce żeby jej mama też była szczęśliwa!!!SmilePozdrawiam wszystkie kobietki biorące udział w projekcie!!!

Portret użytkownika AgataSliwa
Niestety to dotyczy

Niestety to dotyczy większości mężczyzn. Pomimo młodego wieku już doskonale wiem, iż jest to "gatunek" niezwykle oporny na jakiekolwiek zmiany czy sugestie. Można jednak nauczyc się (brzydko mówiąc) manipulowania ich zachowaniem - należy nie mówic wprost o swoich propozycjach, żądaniach tylko ogólnikowo zacząc temat i starac się owego Pana nakierowac na dogodne nam rozwiązanie... On będzie zadowolony bo wpadł na genialny pomysł a tak na prawdę to my osiągniemy zamierzony cel :) Ten sposób można wykorzystac w każdej sytuacji... począwszy od problemów bardzo przyziemnych, domowych po ważne kwestie. Polecam :)

AgataSliwa, 25 marzec, 2009 - 20:52

Uczestniczki

Portret użytkownika atena
atena
Portret użytkownika Anna Harhala
Anna Harha
Portret użytkownika agula34
agula34
Portret użytkownika Emilia72
Emilia72
Portret użytkownika olson
olson
Portret użytkownika asiekkasiek1
asiekkasie
Portret użytkownika joannatopola
joannatopo
Portret użytkownika Jolusia
Jolusia
Portret użytkownika Paulina135
Paulina135
Portret użytkownika anettta
anettta
Portret użytkownika alice776
alice776
Portret użytkownika waniliastar
waniliasta


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!