Znajomość starszych wersji Ms Office nie pomaga...

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami... całkiem dobrze posługiwałam się (starożytną obecnie) wersją MS Office. W kursie Worda doszłam do tabeli i stwierdziłam, że wszystko jest zorganizowane inaczej. Pasek menu wydaje mi się dziwny, dużo więcej funkcji niż onegdaj, a ja mam skłonność nie ttylko szukać tego, czego już nie ma, ale też wykonywać pewne rzeczy "na piechotę" i pomijać wbudowane w program funkcje automatyczne, gedyż tak to się kiedyś robiło. Może w trakcie kursu zdołam pozbyć się starych nawyków...

Portret użytkownika gossipgirl
Nie przejmuj się MS ma to do

Nie przejmuj się MS ma to do siebie, że lubi udziwniać rzeczy, które tak naprawdę tego nie wymagają. Jak zobaczyłam nową wersję pierwszy raz, też nie za bardzo wiedziałam o co chodzi. Ale chwila i można załapać wszystko, co trzeba. Dzisiaj gdy patrzę na starsze wersje wydają mi się one naprawdę prehistoryczne i o wiele trudniejsze niż ta dzisiejsza. Także wszystko kwestia podejścia i obycia się. Trochę praktyki i na pewno podołasz każdej, nawet najbardziej zaskakującej funkcji nowego MS Office;) i nie tylko. Życzę powodzenia;) i pozdrawiam;)

gossipgirl, 4 styczeń, 2010 - 20:51

Uczestniczki

Portret użytkownika KatarzynaSZRE
KatarzynaS
Portret użytkownika Annalesz
Annalesz
Portret użytkownika iza136
iza136
Portret użytkownika marlena.kafarska
marlena.ka
Portret użytkownika talaga5
talaga5
Portret użytkownika Magdalena Kroczak
Magdalena
Portret użytkownika AgnieszkaGT
AgnieszkaG
Portret użytkownika joannagrey
joannagrey
Portret użytkownika Magdalena Mościcka
Magdalena
Portret użytkownika Zasia
Zasia
Portret użytkownika KamilaR
KamilaR
Portret użytkownika aniusia22
aniusia22


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!