Znajomość starszych wersji Ms Office nie pomaga...

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami... całkiem dobrze posługiwałam się (starożytną obecnie) wersją MS Office. W kursie Worda doszłam do tabeli i stwierdziłam, że wszystko jest zorganizowane inaczej. Pasek menu wydaje mi się dziwny, dużo więcej funkcji niż onegdaj, a ja mam skłonność nie ttylko szukać tego, czego już nie ma, ale też wykonywać pewne rzeczy "na piechotę" i pomijać wbudowane w program funkcje automatyczne, gedyż tak to się kiedyś robiło. Może w trakcie kursu zdołam pozbyć się starych nawyków...

Portret użytkownika gossipgirl
Nie przejmuj się MS ma to do

Nie przejmuj się MS ma to do siebie, że lubi udziwniać rzeczy, które tak naprawdę tego nie wymagają. Jak zobaczyłam nową wersję pierwszy raz, też nie za bardzo wiedziałam o co chodzi. Ale chwila i można załapać wszystko, co trzeba. Dzisiaj gdy patrzę na starsze wersje wydają mi się one naprawdę prehistoryczne i o wiele trudniejsze niż ta dzisiejsza. Także wszystko kwestia podejścia i obycia się. Trochę praktyki i na pewno podołasz każdej, nawet najbardziej zaskakującej funkcji nowego MS Office;) i nie tylko. Życzę powodzenia;) i pozdrawiam;)

gossipgirl, 4 styczeń, 2010 - 19:51

Uczestniczki

Portret użytkownika elizaa_s
elizaa_s
Portret użytkownika GIOVI896
GIOVI896
Portret użytkownika marylka777
marylka777
Portret użytkownika pfvcorrea
pfvcorrea
Portret użytkownika ikopec
ikopec
Portret użytkownika Wiola14
Wiola14
Portret użytkownika x4n3c7k4x
x4n3c7k4x
Portret użytkownika GoszkaS
GoszkaS
Portret użytkownika Joanna Borsiak
Joanna Bor
Portret użytkownika Maggie_68
Maggie_68
Portret użytkownika mysia12313
mysia12313
Portret użytkownika MagdalenaBogacz
MagdalenaB


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!