Znajomość starszych wersji Ms Office nie pomaga...

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami... całkiem dobrze posługiwałam się (starożytną obecnie) wersją MS Office. W kursie Worda doszłam do tabeli i stwierdziłam, że wszystko jest zorganizowane inaczej. Pasek menu wydaje mi się dziwny, dużo więcej funkcji niż onegdaj, a ja mam skłonność nie ttylko szukać tego, czego już nie ma, ale też wykonywać pewne rzeczy "na piechotę" i pomijać wbudowane w program funkcje automatyczne, gedyż tak to się kiedyś robiło. Może w trakcie kursu zdołam pozbyć się starych nawyków...

Portret użytkownika gossipgirl
Nie przejmuj się MS ma to do

Nie przejmuj się MS ma to do siebie, że lubi udziwniać rzeczy, które tak naprawdę tego nie wymagają. Jak zobaczyłam nową wersję pierwszy raz, też nie za bardzo wiedziałam o co chodzi. Ale chwila i można załapać wszystko, co trzeba. Dzisiaj gdy patrzę na starsze wersje wydają mi się one naprawdę prehistoryczne i o wiele trudniejsze niż ta dzisiejsza. Także wszystko kwestia podejścia i obycia się. Trochę praktyki i na pewno podołasz każdej, nawet najbardziej zaskakującej funkcji nowego MS Office;) i nie tylko. Życzę powodzenia;) i pozdrawiam;)

gossipgirl, 4 styczeń, 2010 - 20:51

Uczestniczki

Portret użytkownika joana_k
joana_k
Portret użytkownika lidia763
lidia763
Portret użytkownika panna-ola
panna-ola
Portret użytkownika sabii3
sabii3
Portret użytkownika preglik
preglik
Portret użytkownika magdagulewska
magdagulew
Portret użytkownika Wiola82
Wiola82
Portret użytkownika GrulaQ
GrulaQ
Portret użytkownika bozena3004
bozena3004
Portret użytkownika Marta Pluta
Marta Plut
Portret użytkownika agab88
agab88
Portret użytkownika anitika
anitika


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!