Znajomość starszych wersji Ms Office nie pomaga...

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami... całkiem dobrze posługiwałam się (starożytną obecnie) wersją MS Office. W kursie Worda doszłam do tabeli i stwierdziłam, że wszystko jest zorganizowane inaczej. Pasek menu wydaje mi się dziwny, dużo więcej funkcji niż onegdaj, a ja mam skłonność nie ttylko szukać tego, czego już nie ma, ale też wykonywać pewne rzeczy "na piechotę" i pomijać wbudowane w program funkcje automatyczne, gedyż tak to się kiedyś robiło. Może w trakcie kursu zdołam pozbyć się starych nawyków...

Portret użytkownika gossipgirl
Nie przejmuj się MS ma to do

Nie przejmuj się MS ma to do siebie, że lubi udziwniać rzeczy, które tak naprawdę tego nie wymagają. Jak zobaczyłam nową wersję pierwszy raz, też nie za bardzo wiedziałam o co chodzi. Ale chwila i można załapać wszystko, co trzeba. Dzisiaj gdy patrzę na starsze wersje wydają mi się one naprawdę prehistoryczne i o wiele trudniejsze niż ta dzisiejsza. Także wszystko kwestia podejścia i obycia się. Trochę praktyki i na pewno podołasz każdej, nawet najbardziej zaskakującej funkcji nowego MS Office;) i nie tylko. Życzę powodzenia;) i pozdrawiam;)

gossipgirl, 4 styczeń, 2010 - 20:51

Uczestniczki

Portret użytkownika niaga
niaga
Portret użytkownika Żaneta Reucka
Żaneta Reu
Portret użytkownika iwa78
iwa78
Portret użytkownika beatas77
beatas77
Portret użytkownika Sabina52
Sabina52
Portret użytkownika elady
elady
Portret użytkownika alexa2788
alexa2788
Portret użytkownika Tamara1987
Tamara1987
Portret użytkownika magdalena-pila
magdalena-
Portret użytkownika Kaja
Kaja
Portret użytkownika agkrycha
agkrycha
Portret użytkownika malina2
malina2


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!