casssandra - blog

Dla wszystkich uczestniczek naszego projektu umieściliśmy dodatkowe informacje o telepracy. Wszystkie zainteresowane serdecznie zapraszamy do korzystania z tych informacji, a takze wymienianiem się informacjami za pomocą tych samych narzędzi. By wejść na wspomnianą stronę należy wcisnąć po prawej stronie link:Doradztwo zawodowe>Forum>serwis internetowy portalu>Tablica ogłoszeń.
Serdecznie pozdrawiamy
 

W dobie wszechobecnej komputeryzacji, gdzie ponad 90% ludności posiada dostęp do łącza internetowego coraz bardziej popularne są pojęcia Freelancera oraz Telepracownika. Większość z nas łączy jedno pojęcie z drugim twierdząc, że freelancer to ta sama osoba co telepracownik.  Jest to podstawowym błędem. Freelancer(ang. wolny strzelec) jest osoba zupełnie niezależna od pracodawcy, często łączą go z nim tylko terminy i wykonanie konkretnego zlecenia. Najczęściej zawiera umowy typu: umowa o dzieło lub umowa zlecenie.

Szanowne uczestniczki projektu euroKobieta, chciałabym poinformować, że w serwisie interentowym Ministerstwa Rozwoju Regionalnego na stronie www.mapadotacji.gov.pl znajduje się lista projektów współfinansowanych z funduszy UE. Dotyczą one zarówno aktywizacji zawodowej kobiet jak i dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jeżeli któraś z Pań chciałaby się dowiedzieć czegoś na temat innych realizowanych projektów na terenie Polski serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki pod wyżej wymienionym adresem.

Moje drogie z radością oznajmiam,że dzisiaj udało mi się skontaktowac z sekretariatem projektu Eurokobieta.Pytałam się,jak to będzie z dyplomem(przypomnę,że kurs zakończyłam wczoraj,ale e-maila o odbiorze dyplomu nie ma),bardzo miły pan poinformował mnie że 22 czerwca wszystkie uczestniczki,które zakończyły kurs,a jeszcze nie odebrały dyplomu,dostaną informację e-mailową o odbiorze dyplomu.Po tym też terminie należy sie spodziewać odzewu o certyfikatach.Tak,jak sie domyślałam napierw czekają na zakończenie kursu przez wszystkie uczestniczki,by myśleć o certyfikatach.

Z dumą w sercu i umysle,stwierdzam,że wysłałam dziś ostatni test końcowy oraz ankietę.Pewnie zaraz stwierdze,że co bedę robić ,gdy już nie mam z czego pisać laboratorium Wink,ale kto wie moze jeszcze sie coś zdaży w ramach projektu Eurokobieta.Szczerze w to wierzę,bo przecież nie na darmo dostałyśmy dostęp do tej strony projektu.

Witam wszystkich serdecznie.Zaczęłam ostatni przedmiot wybieralny :System vTiger CRM.Niestety pojawiają mi się komunikaty,które uniemożliwiają wykonanie zadań z laboratorium.Nie bardzo wiem co robić.Czy któraś z was miała też z tym programem podobny problem?Podam wam przykład,sytuacji kiedy system uniemozliwia mi wykonanie czynności: W pierwszym laboratorium jest  m.in.stworzenie nowego profilu-łatwe,tylko gdy daje "Zapisz",pojawia się wykrzyknik na tle żółtego trójkącika z napisem "SUCCES" i ani nie zapisuje system profilu,ani nie można nic dalej zrobić.Będ

Wybrałam jako przedmiot wybieralny : Rynek eCommerce i reklama internetowa. Wszystko fajnie,tylko nie rozumiem na czym ma polegać laboratorium 1-wsze.Z czego mam pisać raport? Tam tylko pisze,żeby założyc konto,zalogować się na forum i zapoznać z nim i pewnymi tematami.Czy ktos mógłby mi wytłumaczyć,co ja mam w tym laboratorium napisać?

Jestem trochę zdziwiona.W zeszłym tygodniu wysłałam lekcje z programu Powerpoint,niestety nadal nie mam ich sprawdzonych i odesłanych.Nic nie przyszło na moja pocztę.To możliwe,że sie coś żle wysłało? Co robić?Wejść zowu na laboratorium dane i wysłać jeszcze raz? Bardzo prosiłabym o informacje.Pozdrawiam.

Cześć dziewczyny! Wczoraj skończyłam nauke pierwszego programu,jakby na to spojrzeć , to siedziałam przy tym Sob. i Ndz..Czasowo nieżle,ale nadal zostały inne programy.Trochę boję się PowerPointa-jesli powinie mi sie noga z rozumieniem materiału,nie zdażę wszystkiego liznąć ze szkolenia.Zobaczymy 2 tyg.przede mną-może nie będzie tak żle.Mam do wszystkich uczestniczek kursu pytanie-ile czasu zeszło wam na opanowanie poszczególnych programów ?Po za tym,czy jeszcze kogoś denerwuje forma pisania raportów?
Pozdrawiam wszystkich :*
 
 

Witam ponownie! Słuchajcie mam pewna wątpliwość, co do raportów. Czytając informacje ogólne zrozumiałam,ze gdzies na platformie jest szablon lub druk,który nalezy wypełnić,jako raport z laboratorium,jednak nic takiego nie znalazłam.Istnieje jakiś formularz do tych raportów,czy po prostu my , jako uczestniczki kursu piszemy dokument z treścią raportu w Wordzie lub notatniku i wysyłamy na e-mail?
Wdzięczna będę za info,bo trochę się pogubiłam.

Uczestniczki

Portret użytkownika MILUCHA
MILUCHA
Portret użytkownika halin_ka
halin_ka
Portret użytkownika s.kozlowska
s.kozlowsk
Portret użytkownika malgorzata lamasz
malgorzata
Portret użytkownika 55elzbieta
55elzbieta
Portret użytkownika mpacan
mpacan
Portret użytkownika DorotaRo
DorotaRo
Portret użytkownika Urszuladbs
Urszuladbs
Portret użytkownika Agnieszka_J
Agnieszka_
Portret użytkownika monika841111
monika8411
Portret użytkownika gosia1984
gosia1984
Portret użytkownika Marvel
Marvel


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!