Doris - blog

No i porozmawiałam.......... Najpierw z córką, żeby wybadać grunt. I co usłyszałam? Super, mamo, wogóle nie powinnaś się zastanawiać. Idź do szkoły, a ja będę sprawdzać Twoje wyniki w nauce(HAHAHAHA). Z mężem też poszło nieźle, tylko najpierw musiał przemyśleć sprawę i żeby nie powiedzieć nie, to powiedział że się zastanowi. On dobrze wie, że jakby się nie zgodził to wierciłabym mu dziurę w brzuchu dopóki nie przeszedłby na moją stronę. Ale następnego dnia, tj. w sobotę skonsultował się zapewne z kolegami w pracy i się zgodził.

Witam, zapisałam się niedawno na tej stronie i od razu postanowiłam działać, czekając jednocześnie na inicjatywę ze strony Eurokobiety. Pracuję od piętnastu lat w jednej firmie i od dwóch, trzech lat stwierdziłam, że czegoś mi brak. Po prostu dużo się tu nauczyłam, nabrałam doświadczenia, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że przestałam się rozwijać. Robię wszystko już rutynowo. Nie jest to firma w której można robić karierę, pokonując kolejne szczeble i stanowiska i czegoś mi brak.

Uczestniczki

Portret użytkownika edyta_rybacka
edyta_ryba
Portret użytkownika misia29991
misia29991
Portret użytkownika Ewa Szymkowiak
Ewa Szymko
Portret użytkownika AsiaWroc
AsiaWroc
Portret użytkownika Nastka37
Nastka37
Portret użytkownika Gosia.ow
Gosia.ow
Portret użytkownika annamatczak
annamatcza
Portret użytkownika asiula12
asiula12
Portret użytkownika ginger
ginger
Portret użytkownika Jashoda
Jashoda
Portret użytkownika Sylwia Lesiak
Sylwia Les
Portret użytkownika maszka
maszka


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!