Doris - blog

No i porozmawiałam.......... Najpierw z córką, żeby wybadać grunt. I co usłyszałam? Super, mamo, wogóle nie powinnaś się zastanawiać. Idź do szkoły, a ja będę sprawdzać Twoje wyniki w nauce(HAHAHAHA). Z mężem też poszło nieźle, tylko najpierw musiał przemyśleć sprawę i żeby nie powiedzieć nie, to powiedział że się zastanowi. On dobrze wie, że jakby się nie zgodził to wierciłabym mu dziurę w brzuchu dopóki nie przeszedłby na moją stronę. Ale następnego dnia, tj. w sobotę skonsultował się zapewne z kolegami w pracy i się zgodził.

Witam, zapisałam się niedawno na tej stronie i od razu postanowiłam działać, czekając jednocześnie na inicjatywę ze strony Eurokobiety. Pracuję od piętnastu lat w jednej firmie i od dwóch, trzech lat stwierdziłam, że czegoś mi brak. Po prostu dużo się tu nauczyłam, nabrałam doświadczenia, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że przestałam się rozwijać. Robię wszystko już rutynowo. Nie jest to firma w której można robić karierę, pokonując kolejne szczeble i stanowiska i czegoś mi brak.

Uczestniczki

Portret użytkownika aadrabinska
aadrabinsk
Portret użytkownika alicja.kania
alicja.kan
Portret użytkownika Beatka1991
Beatka1991
Portret użytkownika euroJoanna
euroJoanna
Portret użytkownika Joannar
Joannar
Portret użytkownika zmudziaczek
zmudziacze
Portret użytkownika LadySabath
LadySabath
Portret użytkownika Maria Jasińska
Maria Jasi
Portret użytkownika Karolina2000
Karolina20
Portret użytkownika Anis
Anis
Portret użytkownika PatrycjaK.
PatrycjaK.
Portret użytkownika ada.anna.witczak
ada.anna.w


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!