Doris - blog

No i porozmawiałam.......... Najpierw z córką, żeby wybadać grunt. I co usłyszałam? Super, mamo, wogóle nie powinnaś się zastanawiać. Idź do szkoły, a ja będę sprawdzać Twoje wyniki w nauce(HAHAHAHA). Z mężem też poszło nieźle, tylko najpierw musiał przemyśleć sprawę i żeby nie powiedzieć nie, to powiedział że się zastanowi. On dobrze wie, że jakby się nie zgodził to wierciłabym mu dziurę w brzuchu dopóki nie przeszedłby na moją stronę. Ale następnego dnia, tj. w sobotę skonsultował się zapewne z kolegami w pracy i się zgodził.

Witam, zapisałam się niedawno na tej stronie i od razu postanowiłam działać, czekając jednocześnie na inicjatywę ze strony Eurokobiety. Pracuję od piętnastu lat w jednej firmie i od dwóch, trzech lat stwierdziłam, że czegoś mi brak. Po prostu dużo się tu nauczyłam, nabrałam doświadczenia, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że przestałam się rozwijać. Robię wszystko już rutynowo. Nie jest to firma w której można robić karierę, pokonując kolejne szczeble i stanowiska i czegoś mi brak.

Uczestniczki

Portret użytkownika Inkaa
Inkaa
Portret użytkownika Justyna1986
Justyna198
Portret użytkownika Dominika1992
Dominika19
Portret użytkownika kasiafiedor
kasiafiedo
Portret użytkownika Grazyna Zygmunt
Grazyna Zy
Portret użytkownika Sylwkaa_
Sylwkaa_
Portret użytkownika pinezka7
pinezka7
Portret użytkownika x4n3c7k4x
x4n3c7k4x
Portret użytkownika smak
smak
Portret użytkownika Tracz Kniolek Danuta Helena
Tracz Knio
Portret użytkownika Lolka
Lolka
Portret użytkownika magda1975
magda1975


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!