firmy dobre, firmy złe - telepraca

Witam wszystkich,
 
tak sobie przeglądam blogi do roku wstecz i jest dużo wiodomości od osób, które szukają pracy i pytań związanych z serwisem/kursem informatycznym.
 
Drogie Panie,
 
od 09.2010 pracuję w formie telepracy. Pracowałam w tym czasie z dwoma firmami. Przeglądając ogłoszenia, zawsze brakowało mi jednego, jest bardzo mało w sieci opinii na temat rzetelności i wypłacolnaść pracodawców.
Może pomożemy sobie nawzajem i jeśli, któraś z Was moje Panie ma doświadczenia z telepracą, może dodać swoje opinie o pracodawcach.
 
Zacznę sama:
Polecam pracę w fimie IPSOS   http://www.ipsos.pl/ankieter-praca-z-domu   pracowałam tam bezpośrednio po macierzyńskim do 1szych urodzin mojej córki ( później niestety mała była za mała, żeby zrozumieć, że pracuję, a za duża żeby nie pochłaniać całkowicie mojej uwagi, wracam do pracy w tej firmie od września 2012, mała idzie do przedszkola), firma wypłacalna, są jednak dwa minusy 1. umowa o dzieło 2. na samym początku wymagaja 1-3 dni szkoleń w wawie
 
ale za to wynagrodzenie jest za godzinę pracy a nie prowizyjne (gdzie w większości nie można potwierdzić czy pracodawca nas przypadkiem nie oszukuje), dają wszystkie materiały, świetny zespół koordynatorów
 
 
Zdecydowanie odradzam pracę w firmie ASSEST GROUP,  al. IX Wieków Kielc, NIP 951-189-34-46, REGON 260160015 - firma obecnie funkcjonuje pod nazwą KATARZYNA KANIECKA "GENESIS"
 
pierwsza wypłata - mniej na koncie o 30 zł, drugi przelew nie przyszedł wogóle - wysłałam do nich przedsądowe wezwanie do zapłaty, ale nie wiem na ile to pomoże, na e-maile i telefony oczywiście nie reagują wogóle - firmę tworzą (raz formalnie, innym razem nieformalnie) Tomasz Kaniecki, Katarzyna Kaniecka (Skuza)

Uczestniczki

Portret użytkownika mewa-83
mewa-83
Portret użytkownika Keety
Keety
Portret użytkownika honcia4
honcia4
Portret użytkownika lena612
lena612
Portret użytkownika Marisa_Marshall
Marisa_Mar
Portret użytkownika Karolina Rabiej
Karolina R
Portret użytkownika JolantaMrz
JolantaMrz
Portret użytkownika Jonethamine
Jonethamin
Portret użytkownika J.
J.
Portret użytkownika Abrell
Abrell
Portret użytkownika Halina63
Halina63
Portret użytkownika szymanskamaria11
szymanskam


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!