Zaginęła Katarzyna Kobiela!!!

"Policja, rodzina i przyjaciele poszukują 20-letniej Katarzyny z Sieradza (woj. łódzkie). Ostatni raz dziewczyna kontaktowała się z bliskimi 21 czerwca.
 
Katarzyna Kobiela ma 20 lat, około 184 cm wzrostu i długie, kasztanowe, kręcone włosy, które często nosi spięte. Pod nosem ma charakterystyczny pieprzyk, a pod lewym okiem - niewielką bliznę. Mieszka w Sieradzu przy ulicy Bohaterów Września.
 
21 czerwca przed godziną 10.00 Kasia wyszła z mieszkania pod nieobecność domowników. Zabrała tylko torebkę i książkę. Rodzicom zostawiła kartkę z informacją, że jedzie do koleżanki do Zduńskiej Woli. Informowała, że zostanie u niej na noc.
 
Z relacji jej brata, zamieszczonej na portalu Facebook, wynika, że o 10.00 dziewczynę spotkała jej koleżanka. Kasia powiedziała, że idzie do "Żabki" w sklepie Inwar w Sieradzu. Potem poszła na stację kolejową.
 
Około 12.45 na dworcu PKP spotkała znajomych, którym powiedziała, że jedzie do Wrocławia, czyli w przeciwnym kierunku niż wynikałoby z zostawionej przez nią wiadomości dla rodziców. Wiadomo, że wsiadła do pociągu TLK, który odjechał o 12.49 i do Wrocławia dojechał z godzinnym opóźnieniem (planowo miał być o 15:42).
 
Około 17.00 dziewczyna rozmawiała przez telefon z bratem. Twierdziła, że jest w Zduńskiej Woli. Jak wynika z późniejszych ustaleń policji, 20-latka kłamała. Jej telefon logował się do sieci na terenie Wrocławia. Od tej pory jej komórka jest wyłączona. Teraz już wiadomo, że nie umawiała się w tym mieście z żadnym ze znajomych, o których wiedzą jej bliscy.
 
W niedzielę policja odtworzyła nagrania z monitoringu sąsiada, który dla bezpieczeństwa umieścił na swoim domu kamery. Wynika, z nich, że 22 czerwca w środę około 10.30 20-latka wróciła do domu. W mieszkaniu nikogo nie było. Dwie godziny później znów wyszła. Miała na sobie tunikę w szaro-białe pasy, legginsy, baletki. Po wyjściu z domu skierowała się w stronę pizzerii na ulicy Braterstwa Broni, minęła ją i szła dalej w kierunku Sk8parku. Tam ślad się urywa. Nie wiadomo, czy została w mieście. Równie prawdopodobne jest to, że znów wyjechała.
 
Zaniepokojona rodzina w piątek zgłosiła zaginięcie Kasi.
 
Mundurowi zbadali bilingi telefonu dziewczyny, który od wtorku jest wyłączony, sprawdzają zapisy z monitoringu w miejscach, gdzie widziana była dziewczyna, prześwietlili jej komputer i profile na portalach społecznościowych, przejrzeli pocztę elektroniczną i prześledzili historię konta bankowego. Bez rezultatów.
 
W sobotę brat Kasi utworzył na Facebooku stronę o zaginięciu siostry. Zdjęcia i opis sprawy pojawiły się również na www.kasiakobiela.pl. Stamtąd można również pobrać i wydrukować przygotowane przez rodzinę plakaty z informacją o zaginięciu. Wiadomość rozprzestrzeniła się w internecie. Pojawiły się zgłoszenia, że dziewczynę widziano we Wrocławiu, Warszawie i innych miastach. Żadnej z nich nie udało się potwierdzić.
 
Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą dostarczyć jakiejkolwiek informacji dotyczącej zaginionej pod numerem telefonu (43) 827 77 05 lub alarmowymi: 997 i 112. W razie potrzeby mundurowi gwarantują anonimowość.
 
Możesz również zadzwonić do Fundacji ITAKA: 22 654 70 70 lub 0 801 24 70 70 "
 
Akcja na Facebook'u
 
http://www.facebook.com/event.php?eid=242728365742086
 
Za wszelką pomoc z góry dziękuję!
 

Uczestniczki

Portret użytkownika Magdalena Stańska
Magdalena
Portret użytkownika ivy 84
ivy 84
Portret użytkownika Łucka Agnieszka
Łucka Agni
Portret użytkownika JolantaMrz
JolantaMrz
Portret użytkownika panna-ola
panna-ola
Portret użytkownika arni
arni
Portret użytkownika Alicja Pisula
Alicja Pis
Portret użytkownika Sabina52
Sabina52
Portret użytkownika Aneczka1987
Aneczka198
Portret użytkownika EwaMrowka
EwaMrowka
Portret użytkownika Agus0609
Agus0609
Portret użytkownika nutka151
nutka151


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!