Chciałabym dokończyć to co zaczełam.

Witam ponownie wszystkich.Mam pytanie  i moze mozecie mi pomódz.Zapisałam sie do projektu juz jakies 9 miesiecy temu zrobiłam podejscie do zaliczenia zaliczyłam dwa przedmioty niestety nie starczyło mi czasu(pisanie tych raportów jest wykanczajace) mineły trzy miesiace które sa terminem zaliczenia kursu.Ostatnio dostałam wiadomość ze zostałam zakwalifikowana do grupy docelowej na staż, no ale co z tego jak nie ukonczyłam kursu.Czy jest możliwość dokończenia go ? Zaliczyłam dwa przedmioty obowiazkowe został mi jeden i dwa dodatkowe.Z góry dziekuje za pomoc.

Portret użytkownika k.eksterowicz
Szanowna Pani,   Jeżeli jest

Szanowna Pani,
 
Jeżeli jest Pani w dalszym ciągu zainteresowana realizacją kursu informatycznego w ramach projektu euroKobieta wystarczy, że prześle Pani na adres eurokobieta@complearn.pl podanie o przedłużenie realizacji szkolenia informatycznego, w podaniu proszę uwzględnić termin jaki będzie Pani potrzebny na ukończenie kursu.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem eurokobieta@complearn.pl lub telefonem kontaktowym programu (w godzinach pracy sekretariatu 13.00-17.00): Wrocław - 71 750 3413, Łódź - 42 279 7485.

Z poważaniem
Zespół administracyjny projektu euroKobieta

k.eksterowicz, 20 lipiec, 2011 - 15:26
Portret użytkownika Amina
     

 
 
 

Amina, 22 lipiec, 2011 - 23:30
Portret użytkownika Sprerzynka
Wysłłam meila,czekam na

Wysłłam meila,czekam na odpowoedż a a międzyczasie kontynuuję naukę.Zaczełam  nauke kolejnych wykładów z przedmiotu"Wykorzystanie informatyki w przedsiębiorstwie i sdministracji" Mam jednak problem w wykładzie 4  mam instalacje systemu vTiger CRM a konkretnie instalacje pakietu językowego.strony podane w wykładzie mi nie dzialaja  mam wiec kłopot z dalsza nauka .Prosze o pomoc.Karolina

Sprerzynka, 26 lipiec, 2011 - 13:58
Portret użytkownika k.eksterowicz
Szanowna Pani,   Pytania

Szanowna Pani,
 
Pytania dotyczące natury mertytorycznej związanej z Kursem IT Key Competencies proszę kierować na adres konsultacje-ekobieta@complearn.pl. W wyżej wymienionej sprawie proszę spodziewać się wkrótce odpowiedzi mailowej.
 
Z poważaniem
Zespół administracyjny projektu euroKobieta

k.eksterowicz, 26 lipiec, 2011 - 14:26

Uczestniczki

Portret użytkownika Kathana25
Kathana25
Portret użytkownika ewelnka321
ewelnka321
Portret użytkownika Martitkax
Martitkax
Portret użytkownika M. Olejnik
M. Olejnik
Portret użytkownika ruudex
ruudex
Portret użytkownika Alicja Olszanecka
Alicja Ols
Portret użytkownika janurka77
janurka77
Portret użytkownika agnieszka.rogoz
agnieszka.
Portret użytkownika monomonia
monomonia
Portret użytkownika Ewelina25
Ewelina25
Portret użytkownika kasiul83
kasiul83
Portret użytkownika stwo
stwo


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!