Potrzebuje pracy

Jestem uczestniczką programu, mam 50 lat, na zasilku i żadnego pomysłu na prace. Sytuacja finansowa katastroficzna i podejmę się każdego zajęcia. Wchodząc do tego programu liczyłam na jakieś propozycje, sugestie że coś moge robić i jak do tego się zabrać. W tej chwili nie jestem w stanie myśleć konstruktywnie, nie przychodzą mi do głowy żadne pomysły. jestem na skraju załamania. czy ktos mógłby mi wskazać jakieś rozwiązanie? Przeglądałam oferty pracy ale jet ich tak dużo i w większości nie  rozumiem nawet charakteru oferowanych prac. Nie tego się spodziewałam. jeśli ten projekt nazywany jest wsparciem zawodowym kobiet to na razie nic takiego nie zauważyłam. Czy jest ktoś kto mógłby mi wytłumaczyć o co tu chodzi. Dodam, że ogłoszenia typu "szybkie pieniądze", "nie chcesz sie napracować a chcesz zarobić" mnie nie interesują. Jest ich pod dostatkiem w prasie i na innych stronach internetowych.
Pozdrawiam i oczekuję konstruktywnej odpowiedzi. Joanna

Portret użytkownika casssandra
Witam Pani Joasiu! Projekt

Witam Pani Joasiu!
Projekt Eurokobiety ma za zadanie pomóc kobietom w każdej skali wiekowej w doskonaleniu się z dziedzin informatycznych. By uzyskać dostęp do szkolenia, trzeba dokonać rejestracji w projekcie i wypełnić ankietę. Po zakończeniu szkolenia na platformie CompLearn e-Learning, każda z uczestniczek otrzymuje certyfikat EITCI (warunkiem jest pozytywne ukończenie kursu). Portal Eurokobiety to nie tylko szkolenia informatyczne, to także program stażowy, informacje na tematy, których być może i Pani potrzebuje a nie bardzo wie, gdzie je znaleźć. Proszę pytać bez obaw :)
Jeśli chodzi o oferty prac to  głównie  prace z dziedzin informatycznych, tak by każda z uczestniczek szkolenia informatycznego, mogła znaleźć oferty z dziedzin z których się szkoliła.
Serdecznie pozdrawiam

casssandra, 26 lipiec, 2010 - 13:12

Uczestniczki

Portret użytkownika KariGa
KariGa
Portret użytkownika Natalia Cichy
Natalia Ci
Portret użytkownika just03
just03
Portret użytkownika patikaba
patikaba
Portret użytkownika karolka-1987
karolka-19
Portret użytkownika baku1986
baku1986
Portret użytkownika of-yummy
of-yummy
Portret użytkownika anamaria7
anamaria7
Portret użytkownika mon.mazurkiewicz
mon.mazurk
Portret użytkownika ansi
ansi
Portret użytkownika dorcia23
dorcia23
Portret użytkownika Anne Marie
Anne Marie


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!