Panel pracodawcy

 

Zarejestruj swoją firmę w projekcie
i korzystaj z pomocnego panelu pracodawcy!

 

Czym jest panel pracodawcy?

To miejsce, w którym osoby prowadzące firmę mogą znaleźć pracownika posługującego się nowoczesnymi technologiami z zakresu informatyki i telepracy. Panel umożliwia także dodanie swojej oferty pracy i wizytówki do bazy firm zarejestrowanych w projekcie, co zwiększa skuteczność procesu rekrutacyjnego i umożliwia skorzystanie ze zdalnych warsztatów telepracy.

 

Jak działa panel pracodawcy?

Panel udostępnia bazę CV uczestniczek projektu, które pracodawca może przeglądać, sortować i użytkować w wewnętrznym procesie rekrutacyjnym. W razie zainteresowania konkretną kandydaturą, pracodawca może kontaktować się z wybraną osobą dzięki systemowi wiadomości prywatnych lub adresowi podanemu w aplikacji. Bazę CV można dowolnie filtrować dla uzyskania konkretnych wyników pod kątem branży czy pożądanych umiejętności kandydata.

Dzięki panelowi pracodawca może również umieścić w serwisie ogłoszenie o pracę widoczne dla wszystkich zalogowanych uczestniczek projektu. Ogłoszenia zarejestrowanych pracodawców umieszczane są w serwisie w pierwszej kolejności i jako wyróżnione wyświetlają się nad pozostałymi ofertami.

 

Uczestniczki

Portret użytkownika Natalia Chruściel
Natalia Ch
Portret użytkownika xxilonaxx87
xxilonaxx8
Portret użytkownika gossipgirl
gossipgirl
Portret użytkownika Jurata88
Jurata88
Portret użytkownika Megii78
Megii78
Portret użytkownika JustynaHładczuk
JustynaHła
Portret użytkownika Sumire
Sumire
Portret użytkownika Agnieszka Dudała
Agnieszka
Portret użytkownika kasiaka2@interia.pl
kasiaka2@i
Portret użytkownika grazyna342
grazyna342
Portret użytkownika Evelina
Evelina
Portret użytkownika kofeinka
kofeinka

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!