zakres szkolen?

7 odpowiedzi [Ostatni wpis]
Portret użytkownika verona
Offline
Dołączył: 18.07.2008

hej!
wie ktos moze jaki jest zakres tych szkolen? i ile trwaja? sprawa przedstawia sie interesujaco, chcialabym poznac wiecej szczegolow :)

Portret użytkownika Oldzia67
Offline
Dołączył: 29.10.2008
Kurcze sama bym chciała

Kurcze sama bym chciała przejść  takie szkolenie, teraz każdy papierek się liczy

Portret użytkownika Maria Wiechowska
Offline
Dołączył: 27.01.2009
Drogie Kobiety ,zapisałam się

Drogie Kobiety ,zapisałam się na ten kurs 27.01.2009r,Wasze  wpisy są  wczesniejsze czy coś więcej  jest wiadome.Pozdrawiam .

administrator
Portret użytkownika admin
Offline
Dołączył: 09.06.2008
Dzień dobry,   Informuję, że

Dzień dobry,
 
Informuję, że program kursów jest realizowany na bieżąco w systemie e-Learning.
 
Kursy obejmują przedmioty z najważniejszych dziedzin informatyki stosowanej (tzw. kompetencje kluczowe). W zakres programu szkoleniowego (obejmującego programowo 180 godzin) wchodzą przedmioty z oprogramowania biurowego (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, systemu prezentacyjne), oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami (systemy CRM), oprogramowania reklamowego (Google AdWords), systemów operacyjnych (Microsoft Windows) i podstaw bezpieczeństwa informatycznego (systemy kryptograficzne). W ramach platformy e-Learning realizowane są zdalnie wykłady, ćwiczenia i laboratoria oprogramowania, prowadzone są konsultacje, a zaliczenia odbywają się w zdalnym systemie testowym oraz poprzez wypełnianie na platformie e-Learning raportów z realizowanych ćwiczeń i laboratoriów.
 
Szkolenie musi być ukończone w okresie 3 miesięcy (jednak ze względu na asynchroniczną formę e-Learning ułatwiającą organizację czasu nauki nic nie stoi na przeszkodzie, aby ukończyć je w czasie znacznie krótszym. Po ukończeniu szkolenia uczestniczka otrzymuje formalny Certyfikat Informatyczny.
 
W zakresie rekrutacji do szkolenia wszystkie informacje przekazywane są za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail. W przypadku braku odpowiedzi administracja projektu kontaktuje się z uczestniczkami telefonicznie.
Więcej informacji w wątku forum dotyczącym udziału w szkoleniach informatycznych oraz w zakładce 'O projekcie' w prawym górnym rogu stronu.
 
Z poważaniem,
Doradca zawodowy projektu euroKobieta

administrator
Portret użytkownika admin
Offline
Dołączył: 09.06.2008
Dzień dobry,   Obecnie

Dzień dobry,
 
Obecnie platforma certyfikowanych informatycznych szkoleń e-Kobieta (realizowanych przez Internet) jest w trakcie końcowego testowania przez firmę szkoleniową IT CompLearn (wkrótce uruchamiane będą pierwsze grupy szkoleniowe e-Learning).
 
Ważne informacje będą na bieżąco publikowane w serwisie. Wszystkie uczestniczki otrzymają także informacje drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi udziału we wsparciu szkoleniowym.
 
Pozdrawienia,
Doradca zawodowy projektu euroKobieta

Portret użytkownika bozena3004
Offline
Dołączył: 30.01.2009
Witam! Też chętnie

Witam! Też chętnie uczestniczyłabym w tego typu szkoleniu, jeżeli jest jeszcze możliwość. Jednak prosiłabym też o jakieś informacje, kto może uczestniczyć i jak organizacyjnie to szkolenie jest realizowane. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

Portret użytkownika katarzynatworek
Offline
Dołączył: 21.10.2008
Witam Panią Mam prośbę,

Witam Panią
Mam prośbę, jeżeli jeszcze jest szansa na owo szkolenie (dopiero tydzień temu sie zapisałam i nie wiem czy to "wkrótce" się już odbyło czy dopiero będzie), to proszę również i dla mnie o maila ze szczegółowymi informacjami dotycznącymi zasad uczestnictwa itp.
Dziękuję
 
 
Pozdrawiam
Katarzyna T.
 

Portret użytkownika Sylwia Pater
Offline
Dołączył: 01.08.2008
Witam - ja wiem tylko tyle,

Witam - ja wiem tylko tyle, że trwają ok. 2 miesięcy i są prowadzone jako szkolenia e-lerningowe (przez internet). A co do zakresu, to już wkrótce się dowiem :) Pozdrawiam :)

Uczestniczki

Portret użytkownika nefrytova
nefrytova
Portret użytkownika asiulakoluszki
asiulakolu
Portret użytkownika adrlec
adrlec
Portret użytkownika ulijanka2
ulijanka2
Portret użytkownika Taska
Taska
Portret użytkownika mguz136
mguz136
Portret użytkownika Małgorzata Kujawiak
Małgorzata
Portret użytkownika baszon
baszon
Portret użytkownika kasia10121976
kasia10121
Portret użytkownika Ullalla
Ullalla
Portret użytkownika cynamonowo
cynamonowo
Portret użytkownika Tira
Tira

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!