"Mamo! Nie idź do pracy!" - III edycja projektu euroKobieta

Mamy przyjemność poinformować o wdrażaniu trzeciej edycji projektu euroKobieta pt. "Mamo! Nie idź do pracy!". Najnowsza edycja - jak poprzednie - będzie mieć na celu aktywizację zawodową kobiet biernych zawodowo, znajdujących się w trudnym położeniu na nowoczesnym rynku pracy społeczeństwa informacyjnego, a w szczególności kobiet mających trudności z powrotem na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka i macierzyństwem. Głównym celem projektu będzie podniesienie poziomu zatrudnienia wśród kobiet w formie telepracy poprzez jej rozpropagowanie i upowszechnienie.

Edycja obejmie trzy rodzaje wsparcia:

  • Internetowy serwis informacyjno-doradczy dla kobiet poszukujących pracy oraz pragnących rozwijać swoje kompetencje w kierunku technik telepracy;
  • Bezpłatne certyfikowane szkolenia informatyczne o tematyce kompetencji telepracy, realizowane w trybie zdalnego nauczania przez Internet (w ramach platformy e-Learning), objęte międzynarodowym programem certyfikacyjnym European Information Technologies Certification Academy Telework Competencies Programme, akredytowanym przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej EITCI w Brukseli;
  • Warsztaty telepracy, realizowane w trybie zdalnym w ramach interaktywnej platformy szkoleniowej, które umożliwią testowanie tej formy zatrudnienia, nabieranie praktyki w wykorzystaniu narzędzi i metod wspierania organizacji oraz realizacji telepracy.

W edycji projektu euroKobieta "Mamo! Nie idź do pracy!" będą mogły również wziąć udział małe i średnie przedsiębiorstwa, które otrzymają wsparcie projektowe, mając dostęp do platformy instrumentów wdrażania telepracy, tj. możliwość wzięcia udziału w zdalnych warsztatach telepracy.

Funkcjonalności najnowszej edycji są obecnie sukcesywnie wdrażane na portalu. Za jakiekolwiek ewentualne problemy techniczne związane z przeprowadzanymi pracami administracyjnymi przepraszamy, a kobiety i firmy zainteresowane najnowszymi formami wsparcia projektowego już teraz zachęcamy do rejestrowania się na portalu. O uruchomieniu każdej formy wsparcia poinformujemy uczestników niezwłocznie drogą mailową.

Portret użytkownika Wioletta Jazowska
Witam    Jestem matką

Witam 
 
Jestem matką samotnie wychowującą  trójkę dzieci w tym 2 niepełnosprawnych. Najmłodsze ma 5 miesięcy i ciężko jest mi znaleźć prace. Mam ukończoną szkołę Policealną z zawodem Informatyk specjalizacją grafika komputerowa. Proszę Mi powiedzieć w jaki sposób mogę wziąć udział w projekcje " Mamo!Nie idź do pracy!"-III edycji projektu euroKobieta? 
 

Wioletta Jazowska, 14 październik, 2012 - 21:39
Portret użytkownika Dorota Biela
Szanowna Pani,   na chwilę

Szanowna Pani,
 
na chwilę obecną wystarczy imienna rejestracja w serwisie (na głównej stronie należy wybrać opcję rejestracji jako uczestniczka). Kiedy wszystkie treści na platformie szkoleniowej zostaną zaktualizowane w ramach nowej edycji projektu, otrzyma Pani w wiadomości e-mail informacje na ten temat wraz ze szczegółowym opisem dlaszych kroków celem rozpoczęcia szkolenia.
 
z poważaniem
Zespół administracyjny projektu euroKobieta

Dorota Biela, 15 październik, 2012 - 14:56
Portret użytkownika stolaaga
Szanowni Państwo,   w dniu

Szanowni Państwo,
 
w dniu dzisiejszym zarejestrowałam się w projekcie eurokobieta.
W związku z zainteresowaniem szkolenia informatycznego prosze o informacje czy moja dzisiejsza rejestracja wystarczy aby wziąźć udział w szkoleniu, czy musze się dodatkowo zarejestrować, a jeżeli tak to gdzie?
 
Z góry dziekuję za odpowiedź zwrotną,
z poważniem
 
stolaaga

stolaaga, 18 październik, 2012 - 11:03
Portret użytkownika Dorota Biela
Szanowna Pani,   nie jest

Szanowna Pani,
 
nie jest konieczna żadna dodatkowa rejestracja.
Szkolenie udostępnione będzie niebawem i aby z niego
skorzystać, wystarczą dane do logowania na stronie
euroKobieta (login i hasło) oraz wypełnienie krótkiego
kwestionariusza. Kiedy wszystkie treści zostaną
zaktualizowane na portalu oraz platformie szkoleniowej,
otrzyma Pani powiadomienie na adres e-mail oraz link
do kwestionariusza.
 
Z poważaniem
Zespół administracyjny projektu euroKobieta

Dorota Biela, 18 październik, 2012 - 15:01
Portret użytkownika gralka
Szanowni Panstwo,   na tą

Szanowni Panstwo,
 
na tą stronę zarejestrowałam się dość dawno temu. Czy muszę rejestrować się ponownie...czy wystarczy moje zalogowanie się w portalu?

gralka, 28 październik, 2012 - 16:22
Portret użytkownika Dorota Biela
Szanowna Pani,   aby

Szanowna Pani,
 
aby przystąpić do nowej edycji projektu nie trzeba się ponownie rejestrować. Wystarczy fakt posiadania konta w projekcie - nieważne od jak dawna. Kiedy ruszy wsparcie nowej edycji, uczestniczki, które rejestrowały się dawniej otrzymają e-mail na swoje skrzynki z informacjami o tym, jak do niej przystąpić. Nie będzie wymagana powtórna rejestracja.
 
z poważaniem
Zespół administracyjny projektu euroKobieta

Dorota Biela, 29 październik, 2012 - 13:17
Portret użytkownika kiniaw18
Witam Mam takie pytanie Kiedy

Witam
Mam takie pytanie Kiedy rozpocznie się ten kurs informatyczny?

kiniaw18, 29 październik, 2012 - 19:27
Portret użytkownika Dorota Biela
Szanowna Pani,   Szkolenie

Szanowna Pani,
 
Szkolenie zostanie udostępnione zarejestrowanym uczestniczkom już niebawem - planowo w listopadzie. Poinformujemy o tym fakcie każdą uczestniczkę drogą mailową.
 
z poważaniem
Zespół administracyjny projektu euroKobieta

Dorota Biela, 30 październik, 2012 - 14:14

Uczestniczki

Portret użytkownika Ruda_Elka
Ruda_Elka
Portret użytkownika jolunias
jolunias
Portret użytkownika 19Agnieszka85
19Agnieszk
Portret użytkownika LittleLily
LittleLily
Portret użytkownika mulka13
mulka13
Portret użytkownika Anka_101
Anka_101
Portret użytkownika zfmajka
zfmajka
Portret użytkownika maja84
maja84
Portret użytkownika madziak77
madziak77
Portret użytkownika contra40
contra40
Portret użytkownika czarnalisica
czarnalisi
Portret użytkownika anime23
anime23

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!