flexicurity

Jednym z istotnych kierunków planowanych rozszerzeń działań podejmowanych w zakresie programu aktywizacji zawodowej kobiet "euroKobieta", realizowanych przy dofinansowaniu ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków Budżetu Państwa, jest upowszechnienie wśród kobiet w kraju modelu pracy zdalnej, tj. telepracy, która w krajach wysoce rozwiniętych staje się już nowym standardem.

W ostatnich latach rząd Japonii sformułował Plan Działania Telepracy (29 maja 2007 roku nastąpiło utworzenie komitetu konsultacyjnego ministrów zaangażowanych w promocję telepracy i zabiegających o uzyskanie aprobaty Strategicznej Centrali Społeczeństwa Informacyjnego Johoka Shakai w Japonii), którego celem jest podwojenie liczby kobiet zatrudnionych w trybie telepracy do 2010 roku. Szczegółowe informacje zawarto w publikacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Komunikacji Japonii (dostępny jest raport nt.

Uczestniczki

Portret użytkownika Patrycja Jabłońska
Patrycja J
Portret użytkownika Megii78
Megii78
Portret użytkownika Małgorzata Podralska
Małgorzata
Portret użytkownika anoolcia
anoolcia
Portret użytkownika sssabinka
sssabinka
Portret użytkownika Surja
Surja
Portret użytkownika elzas
elzas
Portret użytkownika Esti
Esti
Portret użytkownika koraaga
koraaga
Portret użytkownika AnnaCy
AnnaCy
Portret użytkownika mariolinha
mariolinha
Portret użytkownika Monika Rapnicka-Starościak
Monika Rap

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!