flexicurity

Jednym z istotnych kierunków planowanych rozszerzeń działań podejmowanych w zakresie programu aktywizacji zawodowej kobiet "euroKobieta", realizowanych przy dofinansowaniu ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków Budżetu Państwa, jest upowszechnienie wśród kobiet w kraju modelu pracy zdalnej, tj. telepracy, która w krajach wysoce rozwiniętych staje się już nowym standardem.

W ostatnich latach rząd Japonii sformułował Plan Działania Telepracy (29 maja 2007 roku nastąpiło utworzenie komitetu konsultacyjnego ministrów zaangażowanych w promocję telepracy i zabiegających o uzyskanie aprobaty Strategicznej Centrali Społeczeństwa Informacyjnego Johoka Shakai w Japonii), którego celem jest podwojenie liczby kobiet zatrudnionych w trybie telepracy do 2010 roku. Szczegółowe informacje zawarto w publikacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Komunikacji Japonii (dostępny jest raport nt.

Uczestniczki

Portret użytkownika Jolanta Olender
Jolanta Ol
Portret użytkownika Sympatyczna25
Sympatyczn
Portret użytkownika Anna Turowicz
Anna Turow
Portret użytkownika agrawa869
agrawa869
Portret użytkownika Kati
Kati
Portret użytkownika Ailis
Ailis
Portret użytkownika malgorzata lamasz
malgorzata
Portret użytkownika olabb
olabb
Portret użytkownika Aneta
Aneta
Portret użytkownika asiekkasiek1
asiekkasie
Portret użytkownika baska24
baska24
Portret użytkownika natalka_89
natalka_89

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!