flexicurity

Jednym z istotnych kierunków planowanych rozszerzeń działań podejmowanych w zakresie programu aktywizacji zawodowej kobiet "euroKobieta", realizowanych przy dofinansowaniu ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków Budżetu Państwa, jest upowszechnienie wśród kobiet w kraju modelu pracy zdalnej, tj. telepracy, która w krajach wysoce rozwiniętych staje się już nowym standardem.

W ostatnich latach rząd Japonii sformułował Plan Działania Telepracy (29 maja 2007 roku nastąpiło utworzenie komitetu konsultacyjnego ministrów zaangażowanych w promocję telepracy i zabiegających o uzyskanie aprobaty Strategicznej Centrali Społeczeństwa Informacyjnego Johoka Shakai w Japonii), którego celem jest podwojenie liczby kobiet zatrudnionych w trybie telepracy do 2010 roku. Szczegółowe informacje zawarto w publikacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Komunikacji Japonii (dostępny jest raport nt.

Uczestniczki

Portret użytkownika doris7002
doris7002
Portret użytkownika KasiaSas
KasiaSas
Portret użytkownika ewa przychodzien
ewa przych
Portret użytkownika etubis
etubis
Portret użytkownika Jolked
Jolked
Portret użytkownika małgorzata ptasińska
małgorzata
Portret użytkownika roza.tomaszewska
roza.tomas
Portret użytkownika kropcy
kropcy
Portret użytkownika Małgorzata Makuch
Małgorzata
Portret użytkownika doble
doble
Portret użytkownika natalialewek
natalialew
Portret użytkownika KristinaV
KristinaV

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!