flexicurity

Jednym z istotnych kierunków planowanych rozszerzeń działań podejmowanych w zakresie programu aktywizacji zawodowej kobiet "euroKobieta", realizowanych przy dofinansowaniu ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków Budżetu Państwa, jest upowszechnienie wśród kobiet w kraju modelu pracy zdalnej, tj. telepracy, która w krajach wysoce rozwiniętych staje się już nowym standardem.

W ostatnich latach rząd Japonii sformułował Plan Działania Telepracy (29 maja 2007 roku nastąpiło utworzenie komitetu konsultacyjnego ministrów zaangażowanych w promocję telepracy i zabiegających o uzyskanie aprobaty Strategicznej Centrali Społeczeństwa Informacyjnego Johoka Shakai w Japonii), którego celem jest podwojenie liczby kobiet zatrudnionych w trybie telepracy do 2010 roku. Szczegółowe informacje zawarto w publikacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Komunikacji Japonii (dostępny jest raport nt.

Uczestniczki

Portret użytkownika MaggieB
MaggieB
Portret użytkownika Susana
Susana
Portret użytkownika kajaaha
kajaaha
Portret użytkownika sab81
sab81
Portret użytkownika AnnaMożdżeń
AnnaMożdże
Portret użytkownika arbach-a
arbach-a
Portret użytkownika Kingha
Kingha
Portret użytkownika liliana87
liliana87
Portret użytkownika andzka
andzka
Portret użytkownika Eliza Danilczuk
Eliza Dani
Portret użytkownika mporebska23
mporebska2
Portret użytkownika Katarzynka
Katarzynka

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!