flexicurity

Jednym z istotnych kierunków planowanych rozszerzeń działań podejmowanych w zakresie programu aktywizacji zawodowej kobiet "euroKobieta", realizowanych przy dofinansowaniu ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków Budżetu Państwa, jest upowszechnienie wśród kobiet w kraju modelu pracy zdalnej, tj. telepracy, która w krajach wysoce rozwiniętych staje się już nowym standardem.

W ostatnich latach rząd Japonii sformułował Plan Działania Telepracy (29 maja 2007 roku nastąpiło utworzenie komitetu konsultacyjnego ministrów zaangażowanych w promocję telepracy i zabiegających o uzyskanie aprobaty Strategicznej Centrali Społeczeństwa Informacyjnego Johoka Shakai w Japonii), którego celem jest podwojenie liczby kobiet zatrudnionych w trybie telepracy do 2010 roku. Szczegółowe informacje zawarto w publikacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Komunikacji Japonii (dostępny jest raport nt.

Uczestniczki

Portret użytkownika MariolaHa
MariolaHa
Portret użytkownika tysssia87
tysssia87
Portret użytkownika dagmara_tybura
dagmara_ty
Portret użytkownika Agusia86
Agusia86
Portret użytkownika molinesis
molinesis
Portret użytkownika eli
eli
Portret użytkownika eggerth
eggerth
Portret użytkownika Ewcia84-29
Ewcia84-29
Portret użytkownika agnieshka
agnieshka
Portret użytkownika doble
doble
Portret użytkownika agawa21@wp.pl
agawa21@wp
Portret użytkownika Ela6
Ela6

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!