nadzieja

Laughing! jestem bardzo świeżą uczestniczką programu. Niby jestem aktywna zawodowo, ale nie do końca. Z powodu problemów zdrowotnych od listopada ubiegłego roku jestem na zwolnieniu lekarskim, lekarze raczej nie dają mi szansy na powrót do pracy, na pewno nie fizycznej, więc jestem niejako zmuszona do przekwalifikowania się. Samotnie wychowuję dwoje dzieci, nie mogę zostać bez środków do życia.

I znowu kicha! Czas, czas, czas...pojęcie abstrakcyjne a jak istotne! Sądziłam, że jak przystąpię do projektu to sprawy potoczą się szybko. A tu masz babo placek. Znowu się pomyliłam-jestem bezrobotna a nie nieaktywna zawodowo wobec tego jestem w kolejce do projektu...potwornie długiej. A w domu trójka dzieci-dwie studentki i syn w wieku szkolnym (edukacja na razie na etapie podstawowym). Skąd na to środki brać? Przekwalifikować się- ano,czemu nie? Przez internet? Pomysł bardzo dobry-pouczę się, zdobędę certyfikat i zajmę się domem.

Uczestniczki

Portret użytkownika agniechor
agniechor
Portret użytkownika Aleksandra27
Aleksandra
Portret użytkownika martyna-plisenko
martyna-pl
Portret użytkownika victoria1
victoria1
Portret użytkownika MonikaWalicka
MonikaWali
Portret użytkownika Kasia28
Kasia28
Portret użytkownika Lurven
Lurven
Portret użytkownika SoulCry
SoulCry
Portret użytkownika mogor
mogor
Portret użytkownika andzella
andzella
Portret użytkownika PaulinaBors
PaulinaBor
Portret użytkownika marlenaborowiec
marlenabor

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!