nadzieja

Laughing! jestem bardzo świeżą uczestniczką programu. Niby jestem aktywna zawodowo, ale nie do końca. Z powodu problemów zdrowotnych od listopada ubiegłego roku jestem na zwolnieniu lekarskim, lekarze raczej nie dają mi szansy na powrót do pracy, na pewno nie fizycznej, więc jestem niejako zmuszona do przekwalifikowania się. Samotnie wychowuję dwoje dzieci, nie mogę zostać bez środków do życia.

I znowu kicha! Czas, czas, czas...pojęcie abstrakcyjne a jak istotne! Sądziłam, że jak przystąpię do projektu to sprawy potoczą się szybko. A tu masz babo placek. Znowu się pomyliłam-jestem bezrobotna a nie nieaktywna zawodowo wobec tego jestem w kolejce do projektu...potwornie długiej. A w domu trójka dzieci-dwie studentki i syn w wieku szkolnym (edukacja na razie na etapie podstawowym). Skąd na to środki brać? Przekwalifikować się- ano,czemu nie? Przez internet? Pomysł bardzo dobry-pouczę się, zdobędę certyfikat i zajmę się domem.

Uczestniczki

Portret użytkownika joaskajustyna
joaskajust
Portret użytkownika agentkakasia22
agentkakas
Portret użytkownika wunia1984
wunia1984
Portret użytkownika madziaw87
madziaw87
Portret użytkownika Katiaavanti
Katiaavant
Portret użytkownika natallena
natallena
Portret użytkownika BlackCelebration
BlackCeleb
Portret użytkownika Anna55538@wp.pl
Anna55538@
Portret użytkownika MagdalenaRynko
MagdalenaR
Portret użytkownika paulina_ch
paulina_ch
Portret użytkownika Katarzyna Pakuła
Katarzyna
Portret użytkownika sylwia7911
sylwia7911

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!