nadzieja

Laughing! jestem bardzo świeżą uczestniczką programu. Niby jestem aktywna zawodowo, ale nie do końca. Z powodu problemów zdrowotnych od listopada ubiegłego roku jestem na zwolnieniu lekarskim, lekarze raczej nie dają mi szansy na powrót do pracy, na pewno nie fizycznej, więc jestem niejako zmuszona do przekwalifikowania się. Samotnie wychowuję dwoje dzieci, nie mogę zostać bez środków do życia.

I znowu kicha! Czas, czas, czas...pojęcie abstrakcyjne a jak istotne! Sądziłam, że jak przystąpię do projektu to sprawy potoczą się szybko. A tu masz babo placek. Znowu się pomyliłam-jestem bezrobotna a nie nieaktywna zawodowo wobec tego jestem w kolejce do projektu...potwornie długiej. A w domu trójka dzieci-dwie studentki i syn w wieku szkolnym (edukacja na razie na etapie podstawowym). Skąd na to środki brać? Przekwalifikować się- ano,czemu nie? Przez internet? Pomysł bardzo dobry-pouczę się, zdobędę certyfikat i zajmę się domem.

Uczestniczki

Portret użytkownika Magdalenka
Magdalenka
Portret użytkownika Elżbieta Jaworska-Korzewnik
Elżbieta J
Portret użytkownika vandek5
vandek5
Portret użytkownika agnieszka.rogoz
agnieszka.
Portret użytkownika MonaLisa
MonaLisa
Portret użytkownika Katarzyna Tusińska
Katarzyna
Portret użytkownika Lisolub
Lisolub
Portret użytkownika Ratri
Ratri
Portret użytkownika basia.go
basia.go
Portret użytkownika Agnieszka Chomicz
Agnieszka
Portret użytkownika stwo
stwo
Portret użytkownika olkusia175
olkusia175

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!