nadzieja

Laughing! jestem bardzo świeżą uczestniczką programu. Niby jestem aktywna zawodowo, ale nie do końca. Z powodu problemów zdrowotnych od listopada ubiegłego roku jestem na zwolnieniu lekarskim, lekarze raczej nie dają mi szansy na powrót do pracy, na pewno nie fizycznej, więc jestem niejako zmuszona do przekwalifikowania się. Samotnie wychowuję dwoje dzieci, nie mogę zostać bez środków do życia.

I znowu kicha! Czas, czas, czas...pojęcie abstrakcyjne a jak istotne! Sądziłam, że jak przystąpię do projektu to sprawy potoczą się szybko. A tu masz babo placek. Znowu się pomyliłam-jestem bezrobotna a nie nieaktywna zawodowo wobec tego jestem w kolejce do projektu...potwornie długiej. A w domu trójka dzieci-dwie studentki i syn w wieku szkolnym (edukacja na razie na etapie podstawowym). Skąd na to środki brać? Przekwalifikować się- ano,czemu nie? Przez internet? Pomysł bardzo dobry-pouczę się, zdobędę certyfikat i zajmę się domem.

Uczestniczki

Portret użytkownika olusia.k3@gmail.com
olusia.k3@
Portret użytkownika Paula_BH
Paula_BH
Portret użytkownika TatianaM
TatianaM
Portret użytkownika Renata
Renata
Portret użytkownika dimiki
dimiki
Portret użytkownika ania_zalewska@o2.pl
ania_zalew
Portret użytkownika A. K.
A. K.
Portret użytkownika lugovsky
lugovsky
Portret użytkownika najders
najders
Portret użytkownika madziab20
madziab20
Portret użytkownika doble
doble
Portret użytkownika martawagner1
martawagne

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!