nadzieja

Laughing! jestem bardzo świeżą uczestniczką programu. Niby jestem aktywna zawodowo, ale nie do końca. Z powodu problemów zdrowotnych od listopada ubiegłego roku jestem na zwolnieniu lekarskim, lekarze raczej nie dają mi szansy na powrót do pracy, na pewno nie fizycznej, więc jestem niejako zmuszona do przekwalifikowania się. Samotnie wychowuję dwoje dzieci, nie mogę zostać bez środków do życia.

I znowu kicha! Czas, czas, czas...pojęcie abstrakcyjne a jak istotne! Sądziłam, że jak przystąpię do projektu to sprawy potoczą się szybko. A tu masz babo placek. Znowu się pomyliłam-jestem bezrobotna a nie nieaktywna zawodowo wobec tego jestem w kolejce do projektu...potwornie długiej. A w domu trójka dzieci-dwie studentki i syn w wieku szkolnym (edukacja na razie na etapie podstawowym). Skąd na to środki brać? Przekwalifikować się- ano,czemu nie? Przez internet? Pomysł bardzo dobry-pouczę się, zdobędę certyfikat i zajmę się domem.

Uczestniczki

Portret użytkownika Nonnie
Nonnie
Portret użytkownika wkuzior
wkuzior
Portret użytkownika ankhao
ankhao
Portret użytkownika oliwiaanna
oliwiaanna
Portret użytkownika be_acia
be_acia
Portret użytkownika jamajken3
jamajken3
Portret użytkownika Natalia Białek
Natalia Bi
Portret użytkownika adosx
adosx
Portret użytkownika ania.m71
ania.m71
Portret użytkownika beatas77
beatas77
Portret użytkownika carline87
carline87
Portret użytkownika Joanna Sieroń
Joanna Sie

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!