początek

Witam Wszystkie odważne Panie, które tak jak ja chcą się dokształcić. Mam na imię Magdalena, lat 20 i jestem lekko zagubiona na rynku pracy-brak funduszy na szkolenia :( Dobrze, że udało mi się przypadkiem znaleźć tą stronę bo niestety programy komputerowe to nie moja najmocniejsz strona. A więc dziś zaczęłam,  co prawda czuję się jeszcze lekko zagubiona w poruszaniu się po platformie e-Learning, ale damy rade. Choć muszę przyznać, że już przy pierwszym zadaniu był mały problem, no i ten raport z 10 razy będę go pisać zanim to zrobię poprawnie ;) ale głowa do góry damy radę.

Od dziś jestem nowym członkiem tej społeczności, nie wiem za co się tu zabrać więc czytam wszystko co jest tu napisane. Doczytałam sie informacji dot. kwestionariusza (nalezy go wypełnić), ale nie wiem gdzie moge znaleźć ten kwestionariusz i nie wiem czy powinnam go wypełnić już teraz, na samym początku? Czy wsparcie przychodzi do mnie "samo" czy mam o nie zabiegać? (czy wystarczy sama rejestracja czy powinnam dopełnić innych formalności)...
mam mase pytań, ale na początek tyle,
 
pozdrawiam wszystkie Panie :)
 
 

Uczestniczki

Portret użytkownika i_kentzer
i_kentzer
Portret użytkownika namariee
namariee
Portret użytkownika Miniaczek
Miniaczek
Portret użytkownika Halis
Halis
Portret użytkownika TheNaticherry
TheNatiche
Portret użytkownika Małgorzata Podralska
Małgorzata
Portret użytkownika Kasia28
Kasia28
Portret użytkownika Karolina Karłowicz
Karolina K
Portret użytkownika arbach-a
arbach-a
Portret użytkownika Patrycja Woj
Patrycja W
Portret użytkownika Agnieszka.S
Agnieszka.
Portret użytkownika Paulina Wojszczyk
Paulina Wo

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!