szkoła

No i porozmawiałam.......... Najpierw z córką, żeby wybadać grunt. I co usłyszałam? Super, mamo, wogóle nie powinnaś się zastanawiać. Idź do szkoły, a ja będę sprawdzać Twoje wyniki w nauce(HAHAHAHA). Z mężem też poszło nieźle, tylko najpierw musiał przemyśleć sprawę i żeby nie powiedzieć nie, to powiedział że się zastanowi. On dobrze wie, że jakby się nie zgodził to wierciłabym mu dziurę w brzuchu dopóki nie przeszedłby na moją stronę. Ale następnego dnia, tj. w sobotę skonsultował się zapewne z kolegami w pracy i się zgodził.

Witam, zapisałam się niedawno na tej stronie i od razu postanowiłam działać, czekając jednocześnie na inicjatywę ze strony Eurokobiety. Pracuję od piętnastu lat w jednej firmie i od dwóch, trzech lat stwierdziłam, że czegoś mi brak. Po prostu dużo się tu nauczyłam, nabrałam doświadczenia, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że przestałam się rozwijać. Robię wszystko już rutynowo. Nie jest to firma w której można robić karierę, pokonując kolejne szczeble i stanowiska i czegoś mi brak.

Uczestniczki

Portret użytkownika malwa22
malwa22
Portret użytkownika Edyta Siepciłko
Edyta Siep
Portret użytkownika P
P
Portret użytkownika Dobrawa Przyborska
Dobrawa Pr
Portret użytkownika katarzyna.sobol1
katarzyna.
Portret użytkownika Beata Gajek
Beata Gaje
Portret użytkownika annaserden
annaserden
Portret użytkownika Ana_W4
Ana_W4
Portret użytkownika majkaa
majkaa
Portret użytkownika kasia8794
kasia8794
Portret użytkownika Karolina Wiekiera
Karolina W
Portret użytkownika nafteta
nafteta

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!