szkoła

No i porozmawiałam.......... Najpierw z córką, żeby wybadać grunt. I co usłyszałam? Super, mamo, wogóle nie powinnaś się zastanawiać. Idź do szkoły, a ja będę sprawdzać Twoje wyniki w nauce(HAHAHAHA). Z mężem też poszło nieźle, tylko najpierw musiał przemyśleć sprawę i żeby nie powiedzieć nie, to powiedział że się zastanowi. On dobrze wie, że jakby się nie zgodził to wierciłabym mu dziurę w brzuchu dopóki nie przeszedłby na moją stronę. Ale następnego dnia, tj. w sobotę skonsultował się zapewne z kolegami w pracy i się zgodził.

Witam, zapisałam się niedawno na tej stronie i od razu postanowiłam działać, czekając jednocześnie na inicjatywę ze strony Eurokobiety. Pracuję od piętnastu lat w jednej firmie i od dwóch, trzech lat stwierdziłam, że czegoś mi brak. Po prostu dużo się tu nauczyłam, nabrałam doświadczenia, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że przestałam się rozwijać. Robię wszystko już rutynowo. Nie jest to firma w której można robić karierę, pokonując kolejne szczeble i stanowiska i czegoś mi brak.

Uczestniczki

Portret użytkownika angelikastolarska82
angelikast
Portret użytkownika Agnieszka Pisarska
Agnieszka
Portret użytkownika Aneta1992
Aneta1992
Portret użytkownika navaria
navaria
Portret użytkownika mastams
mastams
Portret użytkownika sylwia123
sylwia123
Portret użytkownika Kasia7855
Kasia7855
Portret użytkownika Ailis
Ailis
Portret użytkownika marta_walczak92
marta_walc
Portret użytkownika Danuta Zofia Perska
Danuta Zof
Portret użytkownika Magdalena.molib
Magdalena.
Portret użytkownika ana411
ana411

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!