szkoła

No i porozmawiałam.......... Najpierw z córką, żeby wybadać grunt. I co usłyszałam? Super, mamo, wogóle nie powinnaś się zastanawiać. Idź do szkoły, a ja będę sprawdzać Twoje wyniki w nauce(HAHAHAHA). Z mężem też poszło nieźle, tylko najpierw musiał przemyśleć sprawę i żeby nie powiedzieć nie, to powiedział że się zastanowi. On dobrze wie, że jakby się nie zgodził to wierciłabym mu dziurę w brzuchu dopóki nie przeszedłby na moją stronę. Ale następnego dnia, tj. w sobotę skonsultował się zapewne z kolegami w pracy i się zgodził.

Witam, zapisałam się niedawno na tej stronie i od razu postanowiłam działać, czekając jednocześnie na inicjatywę ze strony Eurokobiety. Pracuję od piętnastu lat w jednej firmie i od dwóch, trzech lat stwierdziłam, że czegoś mi brak. Po prostu dużo się tu nauczyłam, nabrałam doświadczenia, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że przestałam się rozwijać. Robię wszystko już rutynowo. Nie jest to firma w której można robić karierę, pokonując kolejne szczeble i stanowiska i czegoś mi brak.

Uczestniczki

Portret użytkownika Sylwia Minda
Sylwia Min
Portret użytkownika Kasia2087
Kasia2087
Portret użytkownika qqlka
qqlka
Portret użytkownika martapk84
martapk84
Portret użytkownika grazyna342
grazyna342
Portret użytkownika Jolanta Olender
Jolanta Ol
Portret użytkownika iwgierczak
iwgierczak
Portret użytkownika tyna
tyna
Portret użytkownika m.mongialo
m.mongialo
Portret użytkownika Joanna_17
Joanna_17
Portret użytkownika gorreti
gorreti
Portret użytkownika Sylwia_Michalowska
Sylwia_Mic

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!